Strona głównaGryAktualnościFortnite – gdzie znaleźć kółka do pływania z Deadpoolem

Fortnite – gdzie znaleźć kółka do pływania z Deadpoolem

Tym razem tygodniowe wyzwanie Fortnite polega na znalezieniu kółek do pływania. Poniżej opisaliśmy jak do nich dotrzeć i zrealizować zadanie.

Rozpoczął się już drugi tydzień trzeciego sezonu Fortnite. I chociaż większość graczy walczy o zdobycie skórki Aquamana to twórcy gry dali nam więcej wyzwań związanych z Deadpoolem. Jeżeli chcecie zdobyć dodatkowe doświadczenie musicie odnaleźć kółka do pływania Deadpool.

Na mapie zostały ukryte trzy kółka. Znajdziecie je na zatopionym jachcie. Jednak sam statek jest na tyle duży, że może sprawić to trudności. Sam jacht znajduje się na północnej stronie mapy.

Fortnite – gdzie są kółka do pływania Deadpool?

Pierwsze kółko znajdziemy na najwyższym piętrze jachtu. Za balonem Deadpoola znajdziesz pokój z obrazem z wizerunkiem Deadpoola w kryzie (taki dziwny kołnierz noszony przez arystokratów w XVI i XVII wieku). Dmuchane kółeczko jest w rogu tego pokoju.

Fortnite Deadpool Drugie kółeczko znajdziecie na pokładzie. W tym celu wyjdzie północnymi drzwiami z pokoju z pierwszym kółkiem. Następnie kieruj się do pierwszego parasola. Drugie dmuchane kółko jest tuż pod nim.

Zobacz: Poznaliśmy datę rozpoczęcia tegorocznego Tokyo Game Show

Fortnite Deadpool

Trzecie kółko znajdziecie w środku pomarańczowego kontenera na południu jachtu. Wewnątrz kontenera jest łóżko i skrzynia z łupami. Obok łóżka leży kółko.

Zobacz: Modern Warfare i Warzone – tryb realistyczny na stałe?

 

Fortnite Deadpool

Gratuluje! Zadanie skończone.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię