Strona głównaGryAktualnościFortnite – Geralt a z nim wiedźmińska Szkoła Lamy

Fortnite – Geralt a z nim wiedźmińska Szkoła Lamy

Jeszcze w zeszłym roku Epic zapowiadał, że Geralt z Rivii dołączy do Fortnite. Teraz obietnice zostały spełnione. Wiedźmińska skórka jest dostępna w ramach przepustki bojowej.

Oprócz Wiedźmina do Fortnite zostaną dodane przedmioty inspirowane nowym cechem wiedźmińskim Szkołą Lamy. Oficjalna zapowiedź nowej skórki dostaliśmy w grudniu zeszłego roku, jednak do gry trafiła dopiero dzisiaj. Jeżeli chcielibyście zagrać to musicie zapłacić 950 V-dolców oraz wykonać poniższe zadania:

  • Aktywuj rozszerzenia rzeczywistości w 5 różnych meczach – nagroda: ekran wczytywania „Geralt z Rivii”
  • Ukończ trzy zlecenia – nagroda: graffiti „Pamięć ciała”
  • Pokonaj bossa – nagroda: plecak „Bronie Wiedźmina”
  • Wykonaj emotkę w Sali tronowej cytadeli – nagroda: emotka „Znak Igni”
  • Zadaj przeciwnikom 500 pkt. obrażeń bronią białą – nagroda: kilof „Stalowy Miecz Wiedźmina”

A już 28 lutego zostanie odblokowany kolejny pakiet wyzwań oraz przedmiotów do odblokowania. Na graczy czeka także Szkoła Lamy, czyli pakiet wyzwań inspirowany wiedźmińskim uniwersum. W nagrodę za wykonanie zadań na specjalnych mapach otrzymamy sporo doświadczenie oraz dodatków kosmetycznych inspirowanych uniwersum Wiedźmina.

Do odblokowania Szkoły Lamy nie musimy mieć przepustki bojowej. Wydarzenie podzielone jest na cztery ścieżki. Pierwsza jest już dostępna, kolejne zostaną odblokowane 14, 21 oraz 28 lutego. Zabawa potrwa do 11 marca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię