Advertisement
Strona głównaGryAktualnościFortnite łączy się z Gwiezdnymi Wojnami

Fortnite łączy się z Gwiezdnymi Wojnami

Dzięki ogromnej popularności w Fortnite mogliśmy zobaczyć już wiele crossoverów. W grze pojawiły się postacie Marvela, Batman czy też John Wick. Teraz do tego grona dołącza kolejne, wielkie i uwielbiane uniwersum – Gwiezdne Wojny.

Epic Games oficjalnie ogłosiło crossover ze światem Star Wars. W ramach połączenia dostępny jest nowy skin Stormtroopera, czyli Szturmowca. Możecie go kupić za V-Dolce lub otrzymać w ramach bonusu za zakup Jedi: Fallen Order w sklepie Epic Games Store. Gra dostępna jest też na Steamie oraz Originie, gdzie takiego dodatku już nie otrzymacie.

Czy to wszystko? Nie. Na niebie Fortnite pojawił się także Gwiezdny Niszczyciel. Jest on bardzo oddalony od głównej akcji i trudny do dostrzeżenia, ale na pewno go znajdziecie. Na ten moment nie wiemy, czy Epic Games nie planuje czegoś większego z marką Star Wars. Wprowadzenie jednego skina to trochę mało, więc nie powiedziane, że Niszczyciel nagle nie zacznie się niebezpiecznie zbliżać.

Zobacz: Fortnite – nieoficjalna lista zmian aktualizacji v11.11

A co do skina Szturmowca, to chociaż rewelacyjny, to nie polecam z niego korzystać. Wasza celność spadnie praktycznie do zera…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamer
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię