Strona głównaGryFortnite - Lama i budynki doczekały się aktualizacji… na gorsze

Fortnite – Lama i budynki doczekały się aktualizacji… na gorsze

We wtorek  Epic Games wydało pierwszą część aktualizacji Fortnite Battle Royale 4.3, która dodała pułapkę Bouncer. Jeszcze tego samego dnia nasępiła zmiana w sklepie oraz nastąpiły zmiany w balansie rozgrywki.

Zmiany te mają na celu rozwiązanie problemów z budową budynków i dostępnością zasobów. Pierwsza i prawdopodobnie największą modyfikacją jest zmniejszenie lootu jaki możemy uzyskać z lamy piniaty. Liczba surowców jaką teraz możemy zdobyć wynosi 200, wcześniej było 500. Zmiana ma na celu zmniejszenie wsparcia udzielanego przez sprzęt jaki wypadał z naszej ulubionej lamy.  Teraz możemy również zapomnieć o wybuchowej amunicji. Szansa na jej znalezienie również została zmniejszona. Epic uznał, że wyrzutnie rakiet i granatnik są zbyt silne i psują rozgrywkę.

Zmianie uległy także budynki. Materiały potrzebne do ich budowy rzadziej odradzają się na ziemi. Po ich podniesieniu zyskamy teraz 20 sztuk zamiast 30. Usunięta została opcja wyłączenia zniszczeń budynków. Dodatkowo karabiny zadają mniej obrażeń na długie dystanse. Jako rekompensata, minigun stał się odrobinę celniejszy i powoduje więcej szkód w budynkach. Z kolei C4 zyskało większy promień wybuchu.

Epic podkreśla, że będzie monitorował sytuację po aktualizacji aby zweryfikować ich wpływ na grę. W razie potrzeby powyższe zmiany zostaną skorygowane.

Co sądzicie o takich zmianach na gorsze? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: polygon

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię