Strona głównaEsportZnamy składy grup w turniejach kwalifikacyjnych do Games Clash Masters

Znamy składy grup w turniejach kwalifikacyjnych do Games Clash Masters

Poznaliśmy składy grup w turniejach eliminacyjnych do Games Clash Masters. Przypominamy, że wielkie finały w dniach od 28-30 września w Gdyni, a w puli czeka 100 tysięcy dolarów.

Pierwsze eliminacje rozegrane zostaną już za tydzień, 13 i 14 czerwca. Wystąpią w nim: AGO Esports, PRIDE, PACT, jest również jedno miejsce dla drużyny z eliminacji online. Miesiąc później kolejna runda eliminacji, tym razem w składzie: Codewise Unicorns, x-kom team, Team Kinguin i znowu drużyna wyłoniona w eliminacjach online. Trzecia tura eliminacji odbędzie się natomiast 3 i 4 września, a wystąpią w niej Pompa Team, Izako Boars, tomorrow.gg i kolejna drużyna z kwalifikacji online.

Zanim rozpoczną się finały odbędzie się jeszcze jeden turniej – ostatniej szansy – w którym znajdą się zespoły z drugich miejsc z każdej rundy eliminacyjnej. Najlepsi dołączą do Heroic i GODSENT, które otrzymały zaproszenia na wydarzenie w Gdyni. Wszystkie mecze kwalifikacyjne będzie można zobaczyć na https://www.twitch.tv/gamesclashtv. Jak Waszym zdaniem będzie się prezentował ostateczny kształt turnieju?

Źródło: Games Clash Masters

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię