Strona głównaGryAktualnościFortnite – wkrótce może pojawić się całkowicie nowa mapa

Fortnite – wkrótce może pojawić się całkowicie nowa mapa

Mapa w Fortnite przeszła mnóstwo zmian. Praktycznie każdy patch w jakiś sposób modyfikuje miejsce walk graczy z całego świata. Ale możliwe, że Epic Games szykuje drugą, całkowicie nową mapę do Fortnite’a.

Aktualnie mapa w Fortnite ani trochę nie wygląda jak w momencie premiery gry. Zmieniło się na niej tak wiele rzeczy, że wymienienie wszystkiego jest praktycznie niemożliwe. Gdzieś coś się zapadało, gdzie indziej wylewało, a jeszcze gdzieś indziej powstawało. Dzięki temu lokacja wzbogaciła się o tor wyścigowy czy też strefy tematyczne, jak chociażby pustynia. Ale wkrótce gracze mogą przenieść się w całkowicie nowe miejsce.

Zobacz: Fortnite – Aktualizacja 10.40 wprowadza usprawnienia do kontrolerów oraz matchmakingu

Na nową mapę wskazuje użytkownik o pseudonimie Lucas7Yoshi, który zajmuje się wszelkiej maści informacjami związanymi z Fortnitem. W plikach gry znalazł on wzmianki na temat kilku lokacji, które nigdy nie występowały na aktualnej mapie. Są to między innymi: BeachyBlufs, CampCod, CreativeIsland, DirtyDocks, FrenzyFarm, HollyHedges, LazyLake, MountainMedow, PowerPlant, SlurpySwamp, SunnyShores oraz WeepingWoods. Część z nazw może brzmieć znajomo, ale jednak nie ma ich w samej grze.

Zobacz: W meczach Fortnite pojawią się boty!

Kolejnym dowodem ma być nowy ekran ładowania, który wyciekł kilka dni temu. Na obrazku widzimy postacie z Fortnite’a, które machają do odlatującego autobusu. Obok grafiki ma się znajdować napisać „Last Stop, Thank you, Bus Driver!”, czyli „Ostatni przystanek. Dziękujemy kierowco autobusu!”. To sugeruje, że wszystkie postacie zostaną przerzucone w jakieś nowe miejsce, gdzie latający pojazd nie będzie im już potrzebny. Ale to tylko plotki. Nic nie zostało jeszcze potwierdzone.

Fortnite
fot. ShiinaBR, FunGamesLeaks, MaxWinebach

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię