Strona główna Gry Aktualności Fortnite Patch v9.30. Krok w odpowiednim kierunku

Fortnite Patch v9.30. Krok w odpowiednim kierunku

Czyżby Epic zaczęło wreszcie zaglądać na Reddita?

Na kilka dni przed ostatnimi kwalifikacjami do Mistrzostw Świata w Fortnite mogło wydarzyć się naprawdę wiele niepokojących rzeczy. Zamiast tego, twórcy postanowili sięgnąć po sugestie z dzienników graczy competitive i dostarczyć aktualizację, która powinna zadowolić większość fanów esportu.

Zobacz: Były pracownik Epic Games był bliski zakończenia prac studia nad Fortnite

Przede wszystkim, z gry zniknął Boom Bow. Dyskusje odnośnie jego nerfów trwają od momentu, kiedy pojawił się na oficjalnych serwerach. Epic poszedł drogą na skróty i wrzucił go do głębokiego worka z brońmi, które czekają na swój powrót do Fortnite’a.

Ponadto pojawił się nowy przedmiot. Chociaż zazwyczaj nowości bywają niezbalansowane i nieprzemyślane, Chug Splash powinien ucieszyć graczy. Jest to bowiem kolejny przedmiot gwarantujący leczenie. Rzucony pod nogi naszym kolegom z drużyny leczy ich oraz daje shielda.

Jak słusznie zauważył jeden z najlepszych europejskich graczy Fortnite’a, naprawione zostały również rzeczy, które wymagały aktualizacji już od jakiegoś czasu. Doczekaliśmy się bardzo solidnego patcha ze strony Epic. W grze co prawda dalej istnieją Ballery, ale może któregoś dnia i one podzielą los Boom Bowa.

Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie Fortnite’a.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE