Strona głównaGryAktualnościBeta Monster Hunter World Iceborne już w tym tygodniu na PS4. Na...

Beta Monster Hunter World Iceborne już w tym tygodniu na PS4. Na początek dla wybranych

Posiadacze PlayStation 4 już wkrótce będą mogli sprawdzić nowy dodatek do Monster Hunter: World, zatytułowany Iceborne. Póki co jest to jednak tylko beta test, podzielony na dwie tury. Pierwsza startuje w ten weekend.

Najpierw betę Iceborne dostaną w swoje ręce korzystający z abonamentu PlayStation Plus. Dla nich będzie dostępna od piątku od 9 rano do poniedziałku – również do 9:00. Druga tura dotyczyć już będzie wszystkich użytkowników konsoli Sony i wystartuje 28 czerwca o 9:00, a zakończy się 1 lipca o 9:00.

Zobacz: Monster Hunter: World oraz Prey w Xbox Game Pass

Aby wziąć udział  w beta-testach nie będzie konieczne posiadanie podstawki. W becie znajdziemy trzy zadania: polowanie na Wielkiego Jagrasa znane z oryginalnej gry, walkę z Banbaro, nowym gatunkiem Wiwerny oraz polowanie na Tigrexa. Gracze będą mieli dostęp do 14 broni i nowych narzędzi.

Zobacz: PlayStation 4: Darmowy tydzień z Monster Hunter World

Capcom chwali się, że Iceborne będzie ogromnym dodatkiem – znajdzie się w nim nowa linia fabularna, nowe lokacje oraz oczywiście clue gry – potwory. W wersji samodzielnej gra ma kosztować 39.99 dolarów. W paczce z podstawką dodatek wyceniono na 59,99 dolarów. Dodatek trafi na PlayStation 4 i Xboxa One 6 września, a w wersji na PC – w okolicach zimy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię