Strona głównaGryFortnite: strollował połowę graczy na serwerze i pobił światowy rekord w liczbie...

Fortnite: strollował połowę graczy na serwerze i pobił światowy rekord w liczbie zabójstw

Trollować trzeba umieć. Z pewnością za mistrza takiego zachowania można uznać gracza Fortnite o pseudonimie Elemental_Ray. Dzięki małemu oszustwu pobił on rekord świata w liczbie zabójstw zdobytych w trakcie gry solo.

Ostatnio w Fortnite miało miejsce ciekawe wydarzenie. W trakcie rozgrywanych meczów gracze z całego świata mogli zobaczyć między innymi start rakiety, która jest swego rodzaju wprowadzeniem do nowego piątego już sezonu (startuje 12 lipca). W trakcie normalnej gry nie dało się wszystkiego obejrzeć w spokoju, więc gracze często decydowali się na tymczasowy rozejm, aby w skupieniu obejrzeć przedstawienie. Co więcej, wspólnymi siłami budowali wielkie rampy, aby z lepszej perspektywy obserwować start rakiety. Jeden z nich postanowił to wykorzystać.

Zobacz także: Chcieli zdobyć kasę w Fortnite. Ściągnęli wirusa

Użytkownik o pseudonimie Elemental_Ray postanowił wykorzystać to w najbardziej okrutny sposób. Poczekał aż wszyscy ustawią się na wysokich rampach i skupią na obserwowaniu rakiety, a następnie zniszczył schody prowadzące na górę. W ten sposób cała budowla runęła, a wraz z nią połowa graczy na serwerze. Dzięki temu Elemental_Ray zdobyl skromne 48 fragów i pobił światowy rekord w liczbie zabójstw w trakcie pojedynczej gry solo. Podobno wcześniej najlepszy wynik wynosił 33 fragi, więc nowy rekord będzie cholernie trudny do pobicia.

[you tube=aUBR27m7E_Q]

Elemental_Ray, świetna robota! Trollować trzeba umieć.

Źródło: TweakTown

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię