Strona głównaGryAktualnościFortnite: The End – zapowiedź końca Rozdziału 2.

Fortnite: The End – zapowiedź końca Rozdziału 2.

Po wielu plotkach i spekulacjach, Epic w końcu ogłosił, że Rozdział 2 w Fortnite dobiega końca. Czego możemy spodziewać się po kolejnym Rozdziale? Szczegóły poniżej.

Fortnite Rozdział 2 dobiega końca, Epic potwierdził to po tygodniach plotek i spekulacji. Wydarzenie jakie będzie towarzyszyło zakończeniu Rozdziału zostało wymownie nazwane The End.

The End rozpocznie się już 4 grudnia o godzinie 22:00 na wszystkich platformach. Jeżeli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, to sugeruję dla pewności zalogować się do gry tak z pół godziny wcześniej. Na razie nie wiemy jak dokładnie będzie przebiegał „Koniec” i wydaje się, że na razie jest to bardzo strzeżona przez Epic tajemnica.

Fortnite - The End

Biorąc pod uwagę, że jest to nie tylko koniec sezonu, ale także rozdziału to można bezpiecznie założyć, że cała wyspa zostanie zniszczona i pojawi się zupełnie nowa. W trakcie drugiego rozdziału byliśmy światkami zniknięcia Aten i późniejsze przybycie Apolla. Nowa wyspa podobno nazywa się Artemis i ma być inna od tego co widzieliśmy wcześniej. Takie założenia miał przyjąć Epic. Według plotek nowa wyspa przypisana Artemidzie ma być w jakiś sposób odwróconą wyspą Apolla. Pewnie szczegóły poznamy za kilka dni.

Zobacz: Serious Sam 4 trafi na PS5. Gra otrzymała niemiecką klasyfikację wiekową

Obecny sezon zakończy się 3 grudnia i tego dnia warto się zalogować, bo w gratisie dostaniecie 225 000 XP. Epic zachęca również do wypełnienia wszystkich zadań przed zakończeniem sezonu, w nowym świecie nie będą one już dostępne. Przed zakończeniem sezony w sklepie ceny mają spaść o połowę, aby zachęcić graczy do wydania złota.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię