Strona głównaGryFortnite wreszcie ma coś, na co czekali wszyscy gracze

Fortnite wreszcie ma coś, na co czekali wszyscy gracze

Nowe bronie, skórki, a może niedostępne wcześniej lokacje? Nie tym razem… Twórcy dodali do gry o wiele ciekawszy przedmiot pozwalający na chwilę wzbić się nad pole walki.

Najnowsza aktualizacja Fortnite o numerku 4.2 wprowadziła szereg zmian w kontekście działania gry. Optymalizacja i poprawa błędów jest oczywiście ważna, ale nie tak istotna jak rozbudowa rozgrywki. Nowe karabiny szturmowe o klasie epickiej, czy też jabłka podnoszące HP – takich zmian przede wszystkim oczekują gracze.

To jednak nie koniec prezentów spakowanych do patcha. Wraz z instalacją paczki otrzymamy długo wyczekiwany przedmiot – odrzutowy plecak. W czasie wymiany ognia jak i budowy interesujących struktur obronnych jetpack wydaje się bardzo pomocny. Założony na plecach nie raz uratuje skórę w trudnych sytuacjach. Zanim jednak wzbijemy się w powietrze wymagany jest pojemnik z paliwem, który umieścimy w specjalnym okienku przypisanym do jetpacka. Po każdorazowym zużyciu ropy pojemnik efektownie wybucha i musimy zastąpić go świeżą porcją wachy.

Obsługa jetpacka jest bajecznie prosta i wyłącznie ułatwi przebieg meczu. Aktywuje się przy dwukrotnym naciśnięciu skoku. Aczkolwiek spoglądając z góry na świat i kręcących się po nim przeciwników, nie będzie możliwe namierzanie z broni (Targeting Mode).

Jeśli chcecie sprawdzić, jak spisuje się w praktyce nowy plecak to lepiej się pośpieszcie. Z informacji podanych przez Epic Games wynika, że jest on atrakcją tymczasową. Prawdopodobnie za decyzją usunięcia jetpacka stoi troska o zachowanie równowagi rozgrywki.       

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię