Strona głównaGryNowy zwiastun na premierę Dark Souls: Remastered

Nowy zwiastun na premierę Dark Souls: Remastered

Lepiej żebyście byli przygotowani na śmierć oglądaną w 4K. Nadchodzą bowiem potwory i uzbrojone paskudy zdolne zabić gracza jednym uderzeniem.

Nie ma chyba drugiej takiej gry, której wiele osób wciąż boi się odpalić. I to nie z powodu mrocznego klimatu i maszkar zamieszkujących gotyckie zamki. Diabeł tkwi w poziomie trudności mogącym zamęczysz na śmierć wszystkich nowicjuszy gier akcji RPG. Jak żadna inna, seria Dark Souls uczy pokory zrównując umiejętności gracza do najprostszych przeciwników.

Kto jednak ma za sobą próbę śmierci i wie, że drogą do przejścia poziomów jest niekończące się oglądanie napisu You Died, ten odkrył, dlaczego Dark Souls uznawane jest za jedną z najlepszych gier. Za kilkadziesiąt godzin będzie można sobie przypomnieć tą odpowiedź odpalając pierwszą część w wersji Remastered.

Już 25 maja zachwalimy Słońce, zmierzymy się z rycerzem Artoriasem i spojrzymy w oczy Wielkiemu Szaremu Wilkowi Sif. Mimo, że większość już to zrobiła, to jednak ponowne zetknięcie się z grą ma być całkiem nowym doświadczeniem. A to dzięki delikatnie podrasowanej grafice i rozdzielczości 4K.

Aby przygotować fanów na śmierć, twórcy udostępnili nowy zwiastun prezentujący znane lokacje, przeciwników i kilka sposobów na opuszczenie świata żywych.

[you tube=nwJbcN5uxNQ]

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię