Strona głównaGryAktualnościFortnite – zobacz zawartość Battle Passa drugiego sezonu

Fortnite – zobacz zawartość Battle Passa drugiego sezonu

Drugi sezon Fortnite już się rozpoczął, a wraz z nim gracze mają możliwość zakupienia Battle Passa dającego 100 elementów kosmetycznych. Zobacz szczegóły w najnowszym zwiastunie.

Nowy sezon Fortnite wprowadza do gry sporo zmian. Tematem tego sezonu są tajni agencji – Cienie oraz Duchy. Gracze jak zawsze mogą wykupić nieobowiązkowy Battle Pass dający około 100 elementów kosmetycznych. Poza tym pass daje dostęp do dziesiątek wyzwań z możliwością odblokowania wielu nagród.

Wszystkie dostępne w tym sezonie skórki związane są tematycznie z tajnymi agentami, wśród których jest również gigantyczny człowiek-kot. Ze względu na to, że do wyboru mamy dwie frakcje – Cieni oraz Duchów, każda ze skórek będzie miała co najmniej trzy wersje, czyli standardową oraz po jednej dla każdej z frakcji. Aby je odblokować gracze muszą co tydzień wypełniać zadania dowolnej frakcji, co spowoduje odblokowanie określonej skórki.

Zobacz: Sony rezygnuje z udziału PAX East z powodu koronawirusa

Podobnie jak w poprzednich sezonach także tym razem Battle Pass będzie kosztował 950 V-dolców w sklepie w grze. Istnieje również wersja przepustki, która odblokuje automatycznie pierwsze 25 poziomów, kosztuje 2800 v-dolców. Sama przepustka daje graczom również V-dolce jako bonus przy odblokowywaniu kolejnych poziomów. Łącznie do zdobycia jest 1500 V-dolców, które można zdobyć wypełniając wszystkie zadania.

Zobacz: Platinum Games zaplanowało dużą zapowiedź na 27 lutego

Dla graczy, których nie kręci kupowanie karnetów, dostępna jest darmowa wersja, która oferuje ograniczoną liczbę nagród oraz kilka wydarzeń. Bezpłatny karnet nadal będzie zapewniał doświadczenie i awanse na kolejne poziomy, ale nie da możliwości odblokowania żadnej z płatnych skórek.

Drugi sezon będzie trwał do 29 kwietnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię