Strona głównaGrySony rezygnuje z udziału PAX East z powodu koronawirusa

Sony rezygnuje z udziału PAX East z powodu koronawirusa

Sony poinformowało, że nie weźmie udziału w targach PAX East w tym roku, z powodu epidemii koronawirusa. Firma planowała zaprezentować tam kilka nadchodzących tytułów na PlayStation 4 oraz dać graczom możliwość wypróbowania dema The Last of Us II

Koronawirus nie tylko zabija ludzi, ale również skutecznie odstrasza firmy od wszelkiego rodzaju targów i konferencji. Dzisiaj Sony Interactive Entertainment poinformowało, że podjęło decyzję o rezygnacji z udziału w PAX East w Bostonie. Przyczyną są rosnące obawy związane koronawirusem COVID-19.

Zobacz: Sony zamyka wszystkie oficjalne fora PlayStation

Na blogu Sony pojawił się wpis:

Uznaliśmy, że jest to najbezpieczniejsza opcja ponieważ sytuacja zmiana się codziennie. Z rozczarowaniem odwołujemy nasz udział w tym wydarzeniu, ale bezpieczeństwo i zdrowie naszej załogi jest naszym największym priorytetem.

Sony miało w tym roku podczas PAX zaprezentować grywalne demo The Last of Us II i udostępnić je graczom podczas targów trwających od 27 lutego do 1 marca. Sony zamierzało również zaprezentować kilka nadchodzących gier na PS4 takich jak Dreams, Marvel’s Iron Man VR, Noih 2, Doom Eternal i Spelunky 2.

Zobacz: Ikona na stronie japońskiego PlayStation zdradza wygląd PS5?

PAX East jest drugim ważnym wydarzeniem jakie Sony odpuszcza w tym roku. Japońska firma drugi rok z rzędu nie pojawi się również na E3.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię