Strona głównaGryAktualnościForza Horizon 5 - jak odblokować wczesny dostęp do gry?

Forza Horizon 5 – jak odblokować wczesny dostęp do gry?

Forza Horizon 5 w przyszłym tygodniu pojawi się na półkach sklepowych. Niektórzy gracze będą mogli jednak grać już od 5 listopada.

Forza Horizon 5 to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Po trzech latach od premiery poprzedniej odsłony Playground Games przenosi swoich fanów do barwnego Meksyku. Oficjalną premierę gry zaplanowano na 9 listopada.

Zobacz: Kratos zawitał do świata Red Dead Online dzięki fanowskiej modyfikacji

Jak to zwykle bywa ze współczesnymi multiplayerami, jest też opcja dla niecierpliwych. Gra będzie oczywiście dostępna na PC oraz konsolach Xbox i trafi do biblioteki Game Passa. Wszystko to nastąpi jednak dopiero w przyszłym tygodniu. Jeżeli jesteście wydać nieco więcej na nową Forzę, zagrać możecie nawet przed weekendem.

Wczesny dostęp do gry rusza już w piątek, 5 listopada. Forza dostępna jest w trzech różnych wersjach – standardowej, Deluxe i Premium. Możliwość gry w piątek zyskują wyłącznie posiadacze tej ostatniej edycji, wycenionej w Microsoft Store na 439 złotych.

Oprócz wczesnego dostępu w ramach edycji Premium posiadacze dostają jednak kilka innych, cennych rzeczy. Wraz z zakupem odblokowuje się Car Pass, Welcome Pack oraz status VIP. Ponadto, od razu wchodzimy w posiadanie dwóch ekspansji gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię