Strona głównaGryAktualnościKratos zawitał do świata Red Dead Online dzięki fanowskiej modyfikacji

Kratos zawitał do świata Red Dead Online dzięki fanowskiej modyfikacji

Kratos w wersji z God of War: Ragnarok pojawił się w Red Dead Online, dzięki kreatywnej interpretacji postaci, stworzonej przez fanów.

W Red Dead Online pojawiało się już wiele ikonicznych postaci popkultury, że wymienimy tutaj Mr. Freeze z Batmana i Robina, Freddy’ego Kruegera z Koszmaru z Ulicy Wiązów oraz Homera Simpsona. Teraz do RDO zawita kolejna, tym razem ze świata innej gry.

Kratos Red Dead Online

God of War: Ragnarok pojawił się póki co na kilku krótkich trailerach, ale fani nie muszą czekać do premiery by znowu zobaczyć postać Kratosa. Ich ulubieniec stał się jedną z postaci Red Dead Online, przynajmniej na screenach. Autorem modyfikacji jest HeySoloSoyYo, który wcześniej stworzył postaci m.in. Blade’a i Don Ramona.

Zobacz: Red Dead Online – nowy tryb wprowadza walkę z falami wrogów

Kratos w jego wykonaniu jest wyjątkowo “zimowy”, ubrany w grube futra – i dlatego mocno kojarzy się z GoW Ragnarok. Kolejną cechą charakterystyczną jest bujna broda, większa niż do tej pory była widoczna w grach z serii God Of War. Dodatkowo, twarz Kratosa znaczą blizny. Postać wyposażono w Tomahawk, zbliżony do Topora Leviathana z GoW, oraz łuk.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię