Strona głównaGryAktualnościForza Horizon 5 z pierwszym rekordem. Gra ma już 4,5 miliona użytkowników

Forza Horizon 5 z pierwszym rekordem. Gra ma już 4,5 miliona użytkowników

Świetna wiadomość dla twórców i społeczności Forza Horizon 5. Gra Playground Games ma już na swoim koncie pierwszy rekord.

Już po lekturze naszej recenzji mogliście spodziewać się, że Forza Horizon 5 zostanie ciepło przyjęta przez większość graczy. Mało kto spodziewał się jednak tak imponującego wyniku.

Zobacz: DayZ nie otrzyma wsparcia dla Steam Decka

Niektórzy gracze w nową Forzę grają już od zeszłego tygodnia. Posiadacze wersji Premium mogli bowiem zacząć przygodę z FH5 5 listopada. Oficjalna premiera wersji standardowej miała jednak miejsce dopiero wczoraj. Jak się teraz okazuje, było to nie lada wydarzenie.

Osiągnięciami Playground Games pochwalił się dzisiaj na Twitterze Phil Spencer. Gra ma już 4,5 miliona użytkowników, a liczba graczy online trzykrotnie przebiła wynik z poprzedniej odsłony. Był to w rezultacie największy i najbardziej udany dzień premiery w historii Xbox Game Studios.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię