Strona głównaGryAktualnościNew World - na serwer testowy trafią nowa broń i misje

New World – na serwer testowy trafią nowa broń i misje

Nadchodzi czas zmian dla New World. Długi okres ciągłego naprawiania bugów przełamie wreszcie nowy content.

Okazuje się, że Amazon pracował ostatnio nie tylko nad pozbywaniem się glitchy z New World. Dzisiaj o godzinie 20:00 na serwer testowy gry ma trafić zupełnie nowa zawartość.

Zobacz: Jinx z League of Legends trafiła do Fortnite

Na pierwszy rzut oka nadchodzą zmiany, o które prosiło wielu graczy. Pojawią się nowe rodzaje przeciwników (Varangian Raiders w okolicach leveli od 16 do 20) oraz nowe rodzaje misji frakcji dla fanów PvP.

Głównym bohaterem tej aktualizacji jest jednak bez wątpienia broń. Void Gauntlet może być bronią melee albo supportową, zależnie od wybranego drzewka. Annihilation skupia się na obrażeniach, a Decay na debuffowaniu przeciwnika i leczeniu kolegów.

Na PTR będzie również możliwość przetestowania nowego chaina zadań. Kiedy zdobędziecie 60 poziom i wymaksujecie nową broń, odblokujecie nowe zadania na legendarną broń. Więcej szczegółów dotyczących nadchodzących zmian znajdziecie na blogu gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię