Strona głównaGryAktualnościForza Motorsport 8 nadchodzi wielkimi krokami?

Forza Motorsport 8 nadchodzi wielkimi krokami?

Forza Horizon 5 okazała się hitem, nic więc dziwnego, że przez pewien czas była oczkiem w głowie Digital Playground oraz Microsoftu. Forza Motorsport 8 chyba jednak nadchodzi już wielkimi krokami.

Przede wszystkim, nowa Forza Motorsport ma trafić na nową (obecną) jak i poprzednią generację Xboxów. Dla jednych będzie to dobra wiadomość, dla tych, którzy czekali na FM jako prawdziwie next-genowe doświadczenie – niekoniecznie. Poza tym, prace deweloperskie są zdecydowanie bardziej zaawansowane niż można było pomyśleć – ponoć gra weszła w fazę beta-testów. Oznacza to, że nowej Forzy możemy oczekiwać nawet być może jeszcze w tym roku.

Forza Motorsport 7 8

Ale to nie wszystko. Kolejne informacje przynosi analiza danych z GeForce NOW. Wyciek danych z tej usługi wskazuje na to, że Forza Motorsport 8 może się ukazać jeszcze w połowie tego roku. Kolejną wskazówką, która każe oczekiwać na jakąś dużą zapowiedź, jest nadchodzące, zaplanowane na czerwiec, Xbox & Bethesda Games Showcase. Biorąc pod uwagę, że na poważną ścigałkę od Playground Games czekamy już (za) długo, a konkurencja wydała swoje Gran Turismo 7, najwyższa pora na ogłoszenie nowego Motorsport. Jak myślicie, doczekamy się?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię