Strona głównaGryAktualnościGran Turismo 7 najgorzej ocenianą grą w historii Sony

Gran Turismo 7 najgorzej ocenianą grą w historii Sony

Po udanej premierze Gran Turismo 7 pełną parą zmierza w kierunku góry lodowej. Gracze wyrazili swoje niezadowolenie ostatnimi wydarzeniami. 

Gran Turismo 7 zostało bardzo pozytywnie ocenione przez krytyków. Na Metacriticu opublikowano ponad 100 recenzji, a gra może pochwalić się średnią ocen w wysokości 87. Wszystko wskazywało na to, że dostaniemy dopracowaną, pełnoprawną odsłonę serii, która starczy nam na lata.

Zobacz: Halo – stworzenie serialu kosztowało rekordową kwotę pieniędzy

Problemy zaczęły się niestety po premierze, kiedy gracze zapoznali się z agresywnym systemem monetyzacji. Kosztująca 70 dolarów gra jest pełna mikropłatności, co już nie wzbudzało w wielu graczach zbyt dużego entuzjazmu. Gdyby tego było jednak mało, niedawno zmniejszono nagrody za wyścigi, zwalniając progres i próbując wymusić wydawanie prawdziwych pieniędzy.

Gra cierpi aktualnie na falę negatywnych recenzji, co ostatecznie uczyniło GT7 nowym rekordzistą. Na Metacriticu znajduje się aktualnie 5500 opinii graczy. Średnia ze wszystkich ocen to zaledwie 2. Ten zaskakująco niski wynik czyni GT7 najgorzej ocenianą grą w historii Sony. Recenzje krytyków wciąż trzymają się na wysokim poziomie, ale jak tak dalej pójdzie, Polyphony straci całą społeczność.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię