Strona głównaWiadomościRozrywkaFotorelacja z Ultra Europe 2023 – scena clubowa ma się fantastycznie

Fotorelacja z Ultra Europe 2023 – scena clubowa ma się fantastycznie

Ultra Europe 2023 już za nami, ale w sercach i duszach nadal gra fantastyczna muzyka przy jakiej mieliśmy okazję bawić się podczas tej wspaniałej imprezy. Jeżeli nie mieliście możliwości być tam osobiście to mamy dla Was fotorelację z tej clubowej przygody.

Dawno nie mieliśmy okazji brać udziału w tak fantastycznej imprezie muzycznej jaką zorganizowało Ultra Europe. Tegoroczne wydarzenie wystartowało 7 lipca w Parku Mladezi w chorwackim Splicie. Organizatorzy spisali się na medal absolutnie pod każdym względem, począwszy od przywitania gości i zamiany biletów na opaski, które mogły służyć również jako elektroniczny portfel, przez obecność służb porządkowych i bezpieczeństwa aż na strefach gastro kończąc.

Dopisali także uczestnicy samej imprezy, którzy przede wszystkim liczyli na dobrą zabawę przy fantastycznej muzyce. Niezależnie czy ktoś bawił się sam czy w grupie na pierwszym miejscu było bezpieczeństwo i komfort.

Nie inaczej było z samymi artystami, którzy dostarczyli naprawdę tony fantastycznej muzyki. Co więcej, zmiany pomiędzy nimi trwały zaledwie chwilę, więc rządni porządnych beatów uczestnicy nie musieli nudzić się podczas przydługich przew. Dotyczy to zarówno sceny Main jak i Resistance.

Już pierwszego dnia gości przywitał nasz rodzimy DJ Adam De Great. Występ Polaka jak i oczywiście wszystkich DJ-ów uświetniła fantastyczna oprawa wizualna, światła, tablice LED i wiele innych. Oprócz tego na scenie wystąpili także tacy artyści jak Hardwell, Zedd, Axwell, Charlotte De Witte, Steve Aoki, Timmy Trumpet, Boris Brejcha, DJ Snake, Alesso, Martin Garrix, Afrojack, Carl Cox i wielu innych.

Na zakończenie imprezy zorganizowano 10 minutowy pokaz dronów przy akompaniamencie Martina Garrixa. To było bardziej epickie niż sylwestrowe pokazy fajerwerków.

Opuszczenie terenu imprezy ułatwiła specjalnie przygotowana strefa dla Uberów i taksówek.

Przez te kilka dni wybawiliśmy się niesamowicie i wiemy, że nie opuścimy kolejnej takiej imprezy.

Serdecznie dziękujemy organizatorom Ultra Europe 2023 za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w tym niezapomnianym wydarzeniu. A Was zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć przygotowanych przez Ultra Europe.

Ultra Europe 2023 Najlepsze zdjęcia z imprezy

Pierwszy dzień Ultra Europe 2023:

Ultra Europe 2023 – dzień drugi:

Ultra Europe 2023 – dzień trzeci:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię