Strona głównaGryAktualnościGrywalny Stalker 2 w mniej niż miesiąc?

Grywalny Stalker 2 w mniej niż miesiąc?

Według jednego z przecieków, Microsoft może zaprezentować grywalną wersję Stalker 2 już w ciągu miesiąca. Gra miałby zostać zaprezentowana podczas zbliżających się targów gamescom 2023.

W materiale podsumowującym czerwcowy Xbox Game Showcase, znalazła się informacja na temat zbliżających się targów gamescom 2023. Microsoft chwalił się, że stoisko z ich grami przyćmi wszystko co do tej porty mieli okazję zaprezentować w Kolonii.

Insider Gaming, nie omieszkał skomentować tego doniesienia. Powołując się na sprawdzone źródła, stwierdził, że Microsoft na imprezie w Kolonii udostępni szereg grywalnych dem oraz pełnych produkcji. Wśród nich miałby się znaleźć STALKER 2: Heart od Chernobyl, Forza Motosport oraz Towerbone.

O kolejnej odsłonie serii Stalker słyszymy już od 2018 roku. Tworzeniem nowej gry zajmuje się ekipa ukraińskiego studia GSC Game World. Przez ataki hakerów oraz inwazję Rosji na Ukrainę, twórcy gry nie mają łatwego zadania. Miejmy nadzieję, że w końcu się uda i fani serii będą mogli znowu wędrować po zonie.

Gamescom 2023 rozpoczyna się 23 sierpnia i potrwa do 27 sierpnia włącznie. Na razie jednak musi wystarczyć trailer.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię