Strona głównaGryAktualnościFrom Software i ulubieni bossowie z ich gier według Miyazakiego i innych...

From Software i ulubieni bossowie z ich gier według Miyazakiego i innych deweloperów

Reżyser Elden Ring, Hidetaka Miyazaki, jak również deweloperzy PlayStation Studios, zdradzili jacy są ich ulubieni bossowie z gier From Software – Dark Souls, Demon’s Souls, Bloodborne oraz Sekiro: Shadows Die Twice.

Dla Miyazakiego ulubionym bossem jest Old Monk z Demon’s Souls. Konkretnie, stwierdził, że to boss, z którego jest najbardziej dumny. Na początku postać ta spotkała się ze sporym negatywnym odzewem, ale z drugiej strony był to ktoś, kogo Miyazaki bardzo chciał umieścić w grze – zarówno z powodu jego wyglądu jak i mechanik rozgrywki oraz wartości dla multiplayera. Nikt w niego z początku nie wierzył, a na koniec wyszedł z niego całkiem intrygujący boss, którego docenili gracze.

bloodborne from software

Dla community managera Insomniac Games, Thomasa Harta, również ulubioną postacią jest Old Monk. Kiedy dowiedział się, że nie walczy z AI zaimplementowanym w grze, tylko prawdziwym graczem, był to dla niego moment, który “rozwalił mu głowę”. Tom Clercx, animator w NIxxes Software wybrał Wilka Sifa z Dark Souls. Urzekł go wolą walki, a gdy okazało się, że wilk bronił grobu swojego pana, napełniło to Toma ogromnym smutkiem i jednocześnie sprawiło, że zaczął głębiej wgryzać się w lore gry.

Zobacz: George R.R. Martin zdaniem kolegi po fachu nie powinien był tworzyć fabuły do Elden Ring

A który z bossów z wymienionych gier From Software jest Waszym ulubionym i dlaczego? Z kimś macie jakieś szczególne wspomnienia? Może jakaś walka była wybitnie trudna?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię