Strona głównaGryAktualnościFrostpunk 2 – Kinguin wycofało grę z oferty i wydało oświadczenie

Frostpunk 2 – Kinguin wycofało grę z oferty i wydało oświadczenie

Chwilę po ogłoszeniu Frostpunk 2 – gra pojawiła się w popularnym portalu pośredniczącym w odsprzedawaniu kluczy. Był tylko jeden problem, 11 bit Studios nie tworzyło żadnych kluczy i nie wyceniło jeszcze gry.

Przedstawiciele studia zwrócili uwagę, że na platformie Kinguin sprzedawany jest Frostpunk 2, chociaż gra nie została nawet jeszcze wyceniona. Deweloper nazwał sprzedawców oszustami działającymi pod skrzydłami oszukańczego portalu.

Zobacz: Seria Devil May Cry swoje narodziny zawdzięcza błędowi w innej grze

Kinguin wycofał się ze sprzedaży gry. Szefowie firmy wydali oświadczenie i obiecali przeanalizować zasady udostępniania gier w przedsprzedaży. Co ciekawe, linki do oferty zostały zdjęte dopiero teraz. Sam komunikat nie odnosi się bezpośrednio do Frostpunk 2, ale możemy być pewni, że jest to z tym związane.

Na podstawie opinii społeczności graczy z ubiegłego tygodnia, poddamy analizie nasze kryteria udostępniania preorderów w Kinguin. Nadal zależy nam, aby nasi klienci mogli kupować ulubione produkcje w jak najlepszych cenach, w tym w przedsprzedaży i słuchamy ich głosu.

Kinguin działa transparentnie, a sprzedawane na naszej stronie produkty pochodzą z kanałów dystrybucyjnych deweloperów lub wydawców. Udowadnia to nasz wskaźnik gwarancji jakości: ponda 99,5% kluczy jest sprawdzonych i z powodzeniem aktywowanych przez użytkowników. Ponadto w 2020 roku 95% preorderów zostało zrealizowanych, a poziom satysfakcji wynosił 87%.

Tymczasem ekipa 11 bit Studios podziękowała fanom i przedstawicielom mediów za wsparcie i nagłośnienie sprawy. Przyznają, że użyli ostrego języka, ale okazało się to skuteczne.

frostpunk 2

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię