Strona głównaWiadomościFrostpunk wypunktowany przez pierwszych recenzentów. To jedna z najlepszych polskich gier

Frostpunk wypunktowany przez pierwszych recenzentów. To jedna z najlepszych polskich gier

Walka o przetrwanie w świecie skutym lodem wydawałaby się surowym doświadczeniem, pozbawionym pierwiastka rozrywki. Niesprzyjający klimat posłużył jednak studio 11 bit do stworzenia dzieła, które wielbią gracze i zagraniczne media.

Serwis Metacritic katalogujący recenzje gier stanowi dla graczy swoistą encyklopedię i wyrocznię, która przestrzega przed odpaleniem niewłaściwych tytułów. Zamieszczone tam opinie mediów w przypadku Frostpunk okazały się dość jednoznaczne i pozwalają wierzyć, że zakup gry nie będzie błędem. Obecnie na 100 możliwych punktów najnowsza propozycja polskiego 11 bit otrzymała aż 87, tym samym wyprzedziła na liście gier AC: Origins, PUBG, A Way Out, czy też Far Cry 5.

Mrożący krew w żyłach survival city-buidling w krótkim czasie zdobył również serca graczy. Lista bestsellerów Steam tuż po premierze Frostpunk zmieniła swojego lidera i nie zapowiada się na szybką zamianę ról. Opinie tysięcy osób składają się na bardzo pozytywne komentarze. Choć niektóre może i zbyt wulgarne, to oddają właściwą dla gry ostateczną ocenę.

11/10 polecam fchuj

Goood as F*&K

Rewelacja, wciąga i śni się po nocach 🙂

Nie żałuję ani złotówki z wydanych na grę pieniędzy. 11bit studios kolejny raz nie zawiodło oczekiwań. Z całego serca polecam grę każdemu. Jak dla mnie mistrzostwo.

Zimny klimat gry nie zagroził gorącym przetasowaniom akcji firmy na giełdzie. Zaledwie po kilku dniach spółkę wyceniono na 600 mln złotych, a wartość samych akcji wzrosła o 16%. Jeżeli twórcy nie odmrożą sobie rąk przy kolejnych aktualizacjach i rozszerzeniach, to jest wielka szansa na to, że Frostpunk sprzeda się o wiele lepiej niż ich poprzednie This War of Mine, które rozeszło się w szacowanym nakładzie 3 mln egzemplarzy.

Niedługo i sami dołączymy do kolejki recenzentów i będziemy mogli powiedzieć Wam, czy faktycznie Frostpunk zasługuje na miano gry wielkiej.    

Źródło: bankier.pl

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię