Strona głównaWiadomościPostapokaliptyczne Miami wita mieszkańców krypty

Postapokaliptyczne Miami wita mieszkańców krypty

Słoneczne Miami, miejsce akcji wielu filmów i seriali, a teraz również fani Fallouta będą mogli pozwiedzać to co zostało z tego zakątka Florydy po nuklearnej wojnie. W najnowszym modzie do Fallout 4 zatytułowanym Fallout Miami będziemy wylegiwać się na słonecznej plaży i opalać w blasku promieniotwórczego pyłu.

Podobnie jak reszta miast w Fallout, Miami zostało niemal doszczętnie zrujnowane podczas wojny w 2077, teraz na każdym kroku na nieświadomego wędrowca czyhają niebezpieczne bestie. Udając się tam trafimy w sam środek wojny pomiędzy frakcjami, posłuchamy nowych stacji radiowych oraz postrzelamy kwasem z pistoletów na wodę.

Poniżej trailer:

[you tube=T3lHUMHzapU]

Słoneczne klimaty, plaża i woda przywołują na myśl bardziej Dead Island niż Fallout, ale tutaj zamiast zombie mamy ghule, które też lubią wygrzewać się na słoneczku.

Produkcja moda trwa w najlepsze i widać już pierwsze tego efekty. Poniżej możemy zobaczyć krótki gameplay ukazujący uroki Miami Beach.

[you tube= Ghd6HvRj_xw]

Nie tylko plaża w Miami przyciąga. Całe miasto podzielone jest na dzielnice, wśród których znajdziesz nie tylko hotele i kasyna, ale również domy emeryta, dzielnicę przemysłową , pola golfowe i dzielnice mieszkaniowe.

Jak patrzę na to wszystko to przypominają mi się warunki na jednym wyjeździe, tylko tam karaluchy były większe ;). Mam nadzieję, że prawnicy Bethesdy nie przyczepią się do niczego i finalna wersja moda ujrzy światło dzienne.

Źródło: pcgamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię