Strona głównaWiadomościAkcesoriaG-SHOCK – nowa kolekcja zegarków inspirowana League of Legends

G-SHOCK – nowa kolekcja zegarków inspirowana League of Legends

Z okazji 40-lecia marki G-SHOCK firma we współpracy z Riot Games stworzyła specjalną linię zegarków inspirowaną grą League Of Legends. To idealne rozwiązanie dla miłośników zegarków Casio i zapalonych graczy.

Zegarki G-SHOCK GM-B2100LL oraz GA-110LL, zbudowane są na bazie modeli GM-B2100 OCTAGON oraz GA-110. Model GM-B2100LL łączy w sobie element magii i nauki, czyli kluczowych elementów LoL. Niebieskie akcenty na wyświetlaczu oraz wskazówce minutowej są wyraźnym hołdem dla kolorystyki skrzyń Hextech, stanowiąc zarazem unikalny „skin” dla użytkownika.

Natomiast model GA-110LL wyróżnia się designem nawiązującym do postaci Jinx znanej z gry. Kolorystyka zegarka oraz detale, takie jak pasek czy wskaźnik na godzinie 9, z subtelnym nawiązaniem do wyrzutni rakiet używanych przez Jinx, odzwierciedlają charakter tej postaci. Oba zegarki z limitowanej edycji ozdabia logo League of Legends, dodając im wyjątkowego charakteru. Dodatkowo zegarek wciąż jest wierny założeniom marki G-SHOCK. Te modele są niezwykle wytrzymałe i odporne na wstrząsy i wodę.

Oba modele to idealne połączenie funkcjonalności z unikalnym stylem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię