Strona głównaWiadomościGabe Newell trafił na opakowanie… męskiej bielizny 4XL

Gabe Newell trafił na opakowanie… męskiej bielizny 4XL

Chińczycy słyną z tego, że raczej luźno podchodzą do kwestii własności intelektualnej i wykorzystywania symboli oraz postaci należących do zachodnich firm. Jednak użycie wizerunku Gabe’a Newella – właściciela Valve – na opakowaniu bielizny 4XL jest czymś wyjątkowym.

Na bieliznę trafił jeden z użytkowników Reddita, który podzielił się swoim znaleziskiem na łamach serwisu. Na zdjęciu możemy zobaczyć opakowanie męskiej bielizny w rozmiarze 4XL. Wyprodukowała ją chińska firma Long Dian, która wykorzystała twarz właściciela Valve – Gabe’a Newella.

Na zdjęciu możemy zobaczyć, że Chińczycy nie wzięli całej postaci tzw. „Gabena”, a jedynie jego głowę. Ta została dość nieumiejętnie dopasowana do słusznej postury nieznanego mężczyzny. Chińczycy nawet nie pokusili się o porządnego grafika, bowiem widać miejsce nieudolnego połączenia głowy z torsem.

Dla użytkowników Reddita jest to świetna okazja do żartów. Na opakowaniu widać, że w środku znajdują się dwie sztuki bielizny, a jak wiadomo Gabe Newell nie potrafi liczyć do trzech, z czego sam potrafi sobie żartować.

– Wiadomo na pewno, że bielizna nie będzie sprzedawana po trzy sztuki – napisał jeden z użytkowników Reddita.

Chodzi oczywiście o to, że Valve chyba nigdy nie wydało trzeciej części żadnej ze swoich gier. Mowa między innymi o Left 4 Dead, Half-Life, Portal czy też Team Fortress.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię