Strona głównaGryDarmowa gra artystki odpowiedzialnej za Undertale

Darmowa gra artystki odpowiedzialnej za Undertale

Undertale to oryginalna gra RPG w stylu retro, która zdobyła serca graczy na całym świecie. Palce przy niej maczała Temmie Chang. Teraz to ona wydała własną produkcję, która na dodatek jest dostępna za darmo.

Escaped Chasm to nowa gra Temmie Chang, która wcześniej pracowała przy bardzo ciekawym Undertale. Została ona stworzona w RPG Makerze i zawiera oryginalną oprawę graficzną, przygotowaną przez jej autorkę. Tytuł jest trochę niepokojący i przygnębiający. Opowiada historię samotnej dziewczyny, która ma połączenie z innym światem, widzianym w snach.

Zobacz: Call of Duty: Blackout za darmo przez cały kwiecień!

Gra jest darmowa, ale nie ma czemu się dziwić. Można ją ukończyć w niecałe pół godziny, chociaż przygodę wydłuża fakt, że autorka przygotowała aż cztery różne zakończenia. Sama Temmie Chang określa Escaped Chasm jako pewnego rodzaju próbę przed tworzeniem większych gier własnej produkcji.

Jeśli chcielibyście wypróbować grę, to możecie ją pobrać za darmo ze strony itch.io. Jeśli macie taką ochotę, to możecie też wynagrodzić pracę artystki dobrowolną wpłatą.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię