Strona głównaWiadomościGabe Newell zaprasza na darmowy weekend z The Elder Scrolls V: Skyrim

Gabe Newell zaprasza na darmowy weekend z The Elder Scrolls V: Skyrim

Każdy dzień wolny należy świętować według growych tradycji, a jedną z nich jest zagrywanie się w darmowe gierki. Steam potraktuje nas w tym tygodniu po królewsku oferując coś dla sympatyków fantasy RPG i dynamicznych gier akcji.

Nadchodzący weekend zapowiada się bardzo interesująco dla większej części graczy, którzy zaplanowali sobie odpocząć wtenczas przy komputerze. O poziom wrażeń ma zadbać wielce nam panujący na Steamie Gabe Newell. Co dla nasz szykuje?

Już wcześniej zaproponował bezpłatny bilet wstępu do pełnej wersji Ghost Recon Wildlands. Chyba jednak uznał, że to za mało dla koneserów gamingu i dlatego równocześnie będzie obowiązywać darmowy weekend z grą The Elder Scrolls V: Skyrim. Obydwie gierki przechowamy w osobistej bibliotece aż do niedzieli do godziny 21:00.

Po tym czasie znikną jak kamfora, lecz mogą tak samo szybko wrócić jeśli zdecydujemy się skorzystać z aktualnej promocji cenowej. Wspomniane Wildlands kupimy o 67% taniej do 16 kwietnia, natomiast Skyrim o 50% do 23 kwietnia. Tak więc instalujcie i testujcie za darmo, by upewnić się, czy inwestycja warta jest czasu i pieniędzy.       

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię