Strona główna Wiadomości Ponad 30 milionów użytkowników gra w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Ponad 30 milionów użytkowników gra w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

- Reklama -

Ubisoft ma kolejny powód do świętowania, firma ogłosiła, że Rainbow Six Siege ma ponad 30 milionów zarejestrowanych graczy. Co więcej pierwszy turniej Six Invitational oglądało równocześnie 321 000 widzów, a łączny czas oglądania materiałów na wszystkich kanałach wyniósł ponad 6,2 miliona godzin.

Dyrektor marki Rainbow Six Siege, Alexandre Remy powiedział:

W imieniu całego zespołu chciałem podziękować każdemu członkowi naszej zróżnicowanej, globalnej społeczności za wsparcie. Gracze są najcenniejszym elementem naszej gry. W ciągu ostatnich trzech lat staraliśmy się stworzyć solidną społeczność opartą na przejrzystości i w miarę jak się rozwijamy i ewoluujemy oraz rozszerzamy świat Rainbow Six Siege. Jesteśmy zaszczyceni, że pozwoliliście nam to wszystko osiągnąć. Będziemy nadal robić wszystko, aby dbać o każdego, kto zdecyduje się grać.

Rainbow Six Siege został wydany w 2015 roku, Ubisoft nadal utrzymuje i rozwija grę. Zespół stale udostępnia nowe aktualizacje, którymi udało rozwiązać się większość problemów z grą. Na ten rok zespół przygotowuje kilka niespodzianek.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE