Strona głównaWiadomościPonad 30 milionów użytkowników gra w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Ponad 30 milionów użytkowników gra w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Ubisoft ma kolejny powód do świętowania, firma ogłosiła, że Rainbow Six Siege ma ponad 30 milionów zarejestrowanych graczy. Co więcej pierwszy turniej Six Invitational oglądało równocześnie 321 000 widzów, a łączny czas oglądania materiałów na wszystkich kanałach wyniósł ponad 6,2 miliona godzin.

Dyrektor marki Rainbow Six Siege, Alexandre Remy powiedział:

W imieniu całego zespołu chciałem podziękować każdemu członkowi naszej zróżnicowanej, globalnej społeczności za wsparcie. Gracze są najcenniejszym elementem naszej gry. W ciągu ostatnich trzech lat staraliśmy się stworzyć solidną społeczność opartą na przejrzystości i w miarę jak się rozwijamy i ewoluujemy oraz rozszerzamy świat Rainbow Six Siege. Jesteśmy zaszczyceni, że pozwoliliście nam to wszystko osiągnąć. Będziemy nadal robić wszystko, aby dbać o każdego, kto zdecyduje się grać.

Rainbow Six Siege został wydany w 2015 roku, Ubisoft nadal utrzymuje i rozwija grę. Zespół stale udostępnia nowe aktualizacje, którymi udało rozwiązać się większość problemów z grą. Na ten rok zespół przygotowuje kilka niespodzianek.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię