Strona głównaWiadomościGameplay z wczesnej wersji gry Wild West Online

Gameplay z wczesnej wersji gry Wild West Online

Dziki Zachód wygląda wyśmienicie na nowym zwiastunie. Czeka nas rozbudowany tryb multiplayer, w którym odnajdą się zarówno szybkostrzelni rewolwerowcy, jak i zachłanni poszukiwacze złota.

Studio 612 Games kompletnie zaskoczyło graczy PC swoim debiutanckim projektem Wild West Online. To może być coś więcej, aniżeli gra mająca jedynie załagodzić smutek po konsolowym exclusive Red Dead Redemption, którego notabene 2 część ponownie nie ujrzy blaszaków. Otwarty świat przedstawiony w WWO będzie ogromny i pełny różnorodnej rozrywki.

Jego przewagą nad innymi produkcjami jest możliwość obrania swoistej drogi kariery, bowiem nikt nie kładzie na nas obowiązku wcielenia się w Dzikiego Billa, Jesse Jamesa, czy też stojącego na straży prawa Chucka Norrisa z odznaką przypiętą do piersi. Twórcy szykują dla graczy pełną swobodę odegrania roli bandyty, łowcy nagród, dzielnicowego, hazardzisty, bądź też poszukiwacza złota.        

Na udostępnionym gameplayu możemy zobaczyć jak wygląda proces tworzenia indywidualnego awatara oraz krótki wycinek codzienności na Dzikim Zachodzie. Swoista rozrywka będzie czekać na każdym rogu, tu i uwdzie przyciągać do stołu będą talie kart, ruletka, a gdy znudzi życie honorowego obywatela Teksasu, wówczas możemy przejrzeć listy gończe i zapolować na bandytów.

W grze nie zabraknie wyzwań, interesujących wydarzeń, w których gracze wespół w zespół będa mogli uczestniczyć. Rozgrywka wieloosobowa umożliwi typową rywalizację PvP, a także udział w zdarzeniach PvE, gdzie w trybie „kooperacji” będzie można pojedynkować się z botami.

Wild West Online ujrzy zachód słońca jeszcze w tym roku, ale nie znana jest dokładna data premiery. Aczkolwiek można oszukać czas zamawiając do 20 lipca pre-order, który pozwoli klientom przetestować grę w ramach zamkniętych testów.

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię