Strona głównaWiadomościT-Mobile Warsaw Games Week odbędzie się w dniach 13-15 października

T-Mobile Warsaw Games Week odbędzie się w dniach 13-15 października

To już pewne, że trzecia edycja Warsaw Games Week odbędzie się w tym roku. Co więcej, poznaliśmy dokładną datę i miejsce wydarzenia. Największe w Polsce targi gier odbęda się w dniach 13-15 października w warszawskim EXPO XXI.

T-Mobile Warsaw Games Week to jedna z największych imprez growych w naszym kraju. Można się kłócić, że któraś jest lepsza lub nie, ale WGW na pewno zalicza się do ścisłej czołówki. W tym roku organizatorzy nie zamierzają z tego tytułu rezygnować. Już zapowiedzieli, że tegoroczna edycja będzie co najmniej równie dobra, co poprzednia. Swój udział zapowiedziały już takie firmy jak: Sony, Microsoft, Ubisoft oraz Cenega. W sumie na targach ma się pojawić kilkudziesięciu wystawców.

– WGW to dla nas najważniejsza impreza dla graczy w Polsce, dlatego już po raz trzeci miło nam zaprosić do obszernej strefy, w której jak co roku gościć będziemy kilku największych światowych wydawców – powiedział Przemysław Zalewski, PR Manager w firmie Cenega.

W trakcie T-Mobile Warsaw Game Week nie zabraknie też wydarzeń esportowych. W trakcie imprezy rozegrane zostaną finały PlayStation League, oraz finały drugiego sezonu Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege. Ciekawie zapowiadają się także Otwarte Mistrzostwa Polski Tekken 7, które będą częścią międzynarodowej serii turniejów, znanej pod nazwą Tekken World Tour. To oznacza, że mistrz Polski zapewni sobie udział w kolejnej rundzie rozgrywek i włączy się do walki o miano mistrza świata.

T-Mobile Warsaw Games Week odbędzie się w dniach 13-15 października w EXPO XXI w Warszawie.

Źródło: WGW

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię