Strona głównaWiadomościGamescom 2017 - euforyczny zwiastun FIFA 18

Gamescom 2017 – euforyczny zwiastun FIFA 18

Emocje od zawsze towarzyszyły produkcjom sportowym, a w piłce nożnej doświadczyć można ich najwięcej. Dowodem tego jest zwiastun ukazujący nierozerwalną więź między zawodnikami i kibicami.

FIFA 18 ma być najbardziej dopracowaną wersją komputerowej piłki nożnej. Dzięki silnikowi graficznemu Frosbite (ten sam, co w Battlefieldzie 1) przekracza granicę rzeczywistych uniesień, pozwalając przeżywać te same emocje, co na wirtualnym boisku. Za kilka kolejnych odsłon FIFY, okaże się, że strzelenie bramki w grze będzie tak realistyczne, jak w prawdziwym meczu. 

Renderowanym piłkarzom dodano ludzkie odruchy i zachowanie tożsame dla żywych zawodników. Poruszają się po murawie w bardzo naturalny sposób, zostawiając głębokie ślady w trawie. Wzgledem poprzednich wersji poprawiono także mechanikę ruchu mięśni twarzy, oddając ich marginalny emocjonalizm chwili.

EA zna się na promocji swoich gier, jak mało kto, toteż w najnowszym zwiastunie zaprezentowanym na Gamescom 2017, zamiast pokazać surowy gameplay, wydawca z fragmentów gry stworzył energetyczny trailer z bohaterami najwyższego formatu. Drogie licencje są tu wyznacznikiem jakości i nie da się zaprzeczyć, że to wielkie nazwiska nakręcają sportową imprezę. Bez współczesnych gwiazd komputerowa zagrywka nie miałaby sensu, dlatego nie zabrakło tu Ronaldo, Griezmann, Lukaku, a nawet Zinedine Zidane zagrzewającego swój zespół do zwycięstwa.

Premiera FIFY 18 zaplanowana jest na 28 września.   

Źródło: highsnobiety.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię