Strona głównaWiadomościGamescom 2017 - zwiastun gry akcji Biomutant

Gamescom 2017 – zwiastun gry akcji Biomutant

Na targach w Kolonii przeważająca liczba prezentowanych gier dotyczy marek powracających. Dlatego nasze oczy zalśniły, gdy THQ Nordic pokazał coś całkiem nowego.

Przed targami Gamescom 2017 informowaliśmy o dwóch tajemniczych projektach THQ Nordic. Dziś kurtyna została w połowie odsłonięta i poznaliśmy pierwszą z gier. Jest to gra akcji z elementami RPG o nazwie Biomutant. Piecze nad produkcą sprawuje studio Experiment 101, które swego czasu stworzyło serię Just Cause i Mad Max.

Oferta dewelopera jest naprawdę miła dla oka i dobrze się zapowiada. Zostaniemy wrzuceni do otwartego świata post-apokaliptycznego, w którym rządzą zmutowane zwierzęta i roboty. Nasza postać – wiewiór – tak, jak reszta zasierścionej zgrai przejawia zdolności do adaptacji środowiska. Przystosowuje się do warunków, korzystając z nowych umiejętności i sprzętu. Modyfikacje uwzględniają również środki transportu, jak np. paralotnię, balon, mechy, a także mechaniczną dłoń.

Twórcy stawiają duży nacisk przede wszystkim na eskplorację baśniowego świata (wygląda prześlicznie) i dynamiczny system walki. W grze będziemy mogli walczyć zarówno na odległość (korzystając z szybkostrzelnych rewolwerów), jak i mieczem. Nasz arsenał możliwości powiększy się o specjalne umiejętności walki.

Studio THQ Nordic zapowiedziało premierę Biomutant na początek 2018 roku. Poniżej zamieszczamy pierwsze materiały z gry, a w tym krótki gameplay.         

 

  

Źródło: denofgeek.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię