Strona głównaWiadomościGamescom 2017 - konferencja EA

Gamescom 2017 – konferencja EA [oglądaj na żywo]

O 18:30 rozpocznie się konferencja Electronic Arts, podczas której zaprezentują swoje wszystkie gry zaplanowane na bieżący i przyszły rok. Jeśli jesteście głodni nowych zwiastunów, to oglądajcie ją razem z nami.

Targi Gamescom 2017 startują dopiero jutro, ale wystawcy powoli zabierają się za prezentację swoich najnowszych produktów. Dzisiaj konferencję poprowadzi jeden z największych zawodników w branży komputerowej, a mianowicie Electronic Arts. Jakich zwiastunów możemy spodziewac się po „Elektronikach”?

Mamy pewność, że wśród bohaterów nie zabraknie dodatku do Battlefielda 1: W imię Cara, flagowej gry wyścigowej Need for Speed: Payback, czy też najnowszej odsłony multiplayerowego FPS-a – Star Wars: Battlefront II. Towarzyszyć im powinny The Sims 4, FIFA 18, Madden NFL 18.

Trzymamy także kciuki za inne gry, a najmocniej za dobrze zapowiadającą się grę MMOFPS Anthem. Ponadto liczymy choć na jedną wydawniczą niespodziankę. W internetowych kuluarach mówi sie o zapowiedzi nowego Dragon Age’a, ale my nie chcemy dać temu wiary. Prawdą jest, że pojawiły się ku temu przesłanki, jak np. tajemniczy wpis Alix Wilton Regan, nie chcemy jednak gorzko się na tym zawieść.

Konferencja rozpocznie się za niecałe 3 godzinki. Nie musicie nerwowo szukać linków do streama, gdyż możecie wygodnie oprzeć się na naszej stronie i oglądać za darmo.      

 

Obejrzyj transmisję na żywo z kanału EA na stronie www.twitch.tv

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię