Strona głównaEsportPolska legenda Quake’a - Maciej ‘Av3k’ Krzykowski dołącza do Virtus.pro

Polska legenda Quake’a – Maciej ‘Av3k’ Krzykowski dołącza do Virtus.pro

Najmłodszy Mistrz Świata w historii Quake’a – Maciej ‘Av3k’ Krzykowski – dołącza do organizacji Virtus.pro, której barwy będzie reperezentował w trakcie QuakeCon 2017. To wielki powrót polskiej legendy esportu.

Virtus.pro na QuakeCon 2017 miały być reprezentowane przez Cyphera. Niestety, zawodnik nie będzie mógł wystąpić w turnieju, więc rosyjska organizacja zaczęła szukać dla niego możliwie najlepszego zastępstwa. Wybór padł na jednego z najlepszych zawodników w historii Quake’a i legendę polskiej oraz światowej sceny esportowej – Macieja ‘Av3k’ Krzykowskiego, który jako jedyny Polak wywalczył awans na zawody. To wielki powrót zawodnika do czynnego grania. Na kilka lat zniknął ze sceny, głównie z powodów problemów osobistych.

– Jestem bardzo zadowolony, że dostałem szansę dołączenia do Virtus.pro. Jest to organizacja, którą podziwiam od dawna. Wydaje mi się, że cały zarząd i wszystkie osoby odpowiedzialne za to jak działa ta firma są na najwyższym poziomie i robią to tak, jak to powinno wyglądać w dzisiejszym świecie, w sposób profesjonalny. Kluczem do sukcesu Virtus są ludzie, którzy to budują. W najbliższym roku będzie sporo turniejów w Quake Champions i w tym czasie będziemy współpracować razem z VP. Zamierzam ciężko pracować i powtórzyć sukces z poprzednich edycji Quake’a. Chcę zdobyć najwyższą lokatę na którymś z najważniejszych turniejów – powiedział Maciej ‘Av3k’ Krzykowski.

Maciej ‘Av3k’ Krzykowski wciąż jest zawodnikiem bardzo młodym. Ma zaledwie 26 lat, ale swoją bogatą karierą mógłby obdarzyć kilku profesjonalnych zawodników. Ma swoim koncie ma między innymi tytuł Mistrza Świata w Quake’a. Zrobił to jako najmłodszy zawodnik w historii tej gry. Co ciekawe, przez wiele lat rywalizował z Cypherem, z którym teraz będzie dzielił te same barwy.

Źródło: Virtus.pro

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię