Strona głównaWiadomościGamescom 2017 - Lenovo wraz z Corsair tworzą gamingowy komputer Legion Y920...

Gamescom 2017 – Lenovo wraz z Corsair tworzą gamingowy komputer Legion Y920 Tower

W trakcie targów Gamescom firma Lenovo ogłosiła, że podpisała umowę partnerską z innym producentem sprzętu komputerowego. Pamięci Corsair Vengeance LPX mają napędzać nowy model Lenovo Legion Y920 Tower.

27 września na rynku pojawi się nowa jednostka Lenovo z kategorii high-end do najbardziej wymagających aplikacji i gier. Legion Y920 Tower będzie najmocniejszym komputerem z katalogu chińskiego producenta. Wystarczy spojrzeć na jego obrzydliwie wydajną konfigurację. Jednym z najdroższych wariantów będzie zestaw z procesorem i7-7700, kartą graficzną Nvidii GTX 1080 8GB VRAM oraz z 16 GB pamięci Intel Optane dla zwiększenia responsywności systemu Windows.

Swój wkład w budowanie maszynki do gier będzie mieć również Corsair, bowiem obie firmy podpisały umowę partnerską. Takowa informacja została ujawniona w trakcie targów Gamescom 2017. W ramach współpracy Corsair zobowiązał się do zaopatrywania jednostek Lenovo Legion Y920 w autorskie kości pamięci RAM Vengeance LPX, które z łatwością będzie można przetaktować uzyskując nawjyższą możliwą wydajność w grach. Sloty na płycie głównej zostaną wypełnione modułami pamięci DDR4 2800 MHz aż do 32 GB.

Lenovo Legion Y920 Tower zadowoli nie tylko każdego gracza, ale i pasjonatów blaszaków, którzy stawiają na indywidualizm. Ogromna moc komputera wiąże się jednak z zaporową ceną. Producent w chwili złozenia zamówienia wystawi nam rachunek na 2299 euro, co w przełożeniu na złotówki daje prawie 9800 zł.       

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię