Strona głównaWiadomościWystartowało latobranie w Muve - mnóstwo gier przecenionych nawet o 80%

Wystartowało latobranie w Muve – mnóstwo gier przecenionych nawet o 80%

W tym roku w lato z pogodą bywało różnie, ale z grami zawsze pogodnie i słonecznie. Tym razem gierki w gorących cenach oferuje Muve.

Cyfrowa pogoda dopisze nam przez kolejne 10 dni, bowiem polski dystrybutor Muve rozpoczął swoją coroczną promocję na gry, zwaną latobranie. Już dziś w ofercie znajdziemy świetne produkcje obniżone nawet o 80% ceny. Na początek internetową półkę wypełnionio 152 tytułami, do których z każdym kolejnym popołudniem będą dochodzić prawdziwe perełki.

Pók co, nie ma zbyt wielu łakomych kąsków, lecz można zarzucić wędeczkę ze złotówkami w kierunku gier akcji, które dumnie reprezentują Dark Soulsy, Mafia III i seria z Batmanem. Również ciekawie wygląda sytuacja z grą Alien: Isolation. Za pełny pakiet z dodatkami zapłacimy 52,47 zł.

Do końca promocji powinniśmy zobaczyć około 1200 gier, zarówno tych nowszych, jak i starszej daty. Liczymy się z tym, że ceny będą porównywalne z zeszłoroczną akcją. Mimo wszystko wierzymy, że pojawi się choć jedna okazja na wyrwanie „grubej rybci”. Poniżej pokazujemy krótką listę gier, wartą uwagi, o ile wybrane tytuły jeszcze nie znalazły się na Waszym koncie Steam:

Dark Souls II – 37,50 zł

Dark Souls III – 80 zł

Batman: Arkham Asylum – 8,75 zł

Batman: Arkham City – 8,75 zł

Batman: Arkham Origin – 8,72 zł

Batman: Arkham Knight – 20,00 zł

Alien: Isolation – 52,47 zł

Mafia III – 69,95 zł

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię