Strona głównaWiadomościGamescom 2017 - nowe materiały z gry The Evil Within 2

Gamescom 2017 – nowe materiały z gry The Evil Within 2

Studio Tango Gameworks pojechało na targi Gamescom tylko z jedną grą. I tylko ta jedna produkcja wystarczyła, by z powodzeniem skraść dziennikarzom oraz graczom kilkadziesiąt minut życia.

The Evil Within 2 pojawi się na naszych piecach nie wcześniej, niż 13 października. Twórcy stale jednak informują o postępach prac, udostępniając najnowsze materiały z szykowanego horroru. Dzis są to aż 3 filmy, które nieopatrznie wyciekły ze sceny Gamescom 2017.

Producent szybko zareagował, ograniczając do nich dostęp na Youtube. Dlatego posiłkujemy się zbiorami portalu Streamable, gdzie anonimowa osoba na czas zdążyła zamieścić film 1film 2 oraz film 3. Uprzedzamy, że nie brak w nich scen makabrycznych i czasem obrzydliwych.

Przyznacie, że filmy są bardzo słabej jakości, ale najważniejsze elementy gry dostrzec można nawet przez rozplikselowane fragmenty wideo. W porówaniu do pierwowzoru, druga część zaoferuje o wiele większą eksplorację świata. Lokacje będą zróżnicowane pod względem rozpiętości i stylu. To samo tyczy się napotkanych przeciwników, bowiem rozgrywka bogata będzie w walkę z różnymi kreaturami. Ponadto będziemy mogli decydować, w jaki sposób likwidować lub omijać wyimaginowane potwory.   

Gameplaye mają swoje dobre i złe strony. Na plus oczywiście wychodzi to, że możemy zobaczyć grę w akcji. Jednocześnie udostępniane materiały zabijają przyszłe zagrywanie się. Nagłe „niespodzianki” będą juz nam znane, a fabuła zbyt mocno obnażona. Mamy nadzieję, że deweloper zaniecha kolejnych publikacji do czasu premiery The Evil 2, bowiem za chwilę będziemy znać całą historię bez konieczności odpalenia jej na własnym komputerze. 

 

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię