Strona głównaWiadomościGamescom 2017 - w przeddzień największej gamingowej imprezy

Gamescom 2017 – w przeddzień największej gamingowej imprezy

Już za niecały miesiąc oczy wszystkich graczy na całym świecie będą zwrócone ku niemieckiej Kolonii. Tamże wystawcy zaprezentują swoje najnowsze gry oraz innowacje z zakresu technologii.

Wielkie odliczanie czas zacząć. Gamescom 2017 rozpocznie się 22 sierpnia i potrwa przez calutkie 4 dni. W jednym miejscu i chwili zbiorą się setki wydawców, studiów i firm komputerowych, tylko po to, by zaprezentować wszystkim graczom swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie szeroko pojętego gamingu. Jak czytamy w pressie organizatorów, w tym roku powierzchnię 201 tys. m/2 zapełni aż 900 wystawców.

Nas interesują przede wszystkim gry. Tych z pewnością nie zabraknie na głównej scenie, jak i na wydzielonych stoiskach, gdzie będzie prezentowany calutki plan wydaniczy. Na miejscu w Kolonii czeka moc atrakcji dla odwiedzających, a także dla osób spoglądających na imprezę przez ekran monitora. Oprócz standardowych ogłoszeń, pokazów trailerów, możliwości przetestowania nadchodzących premier gier oraz sprzętu, organizatorzy przygotowali osobną sekcję Devcom (od 20 sierpnia). Zaoferuje ona klasyczny element konferencji, przemówienia międzynarodowych prelegentów oraz warsztaty. 

Na liście wystawców znajdziemy zarówno deweloperów zrzeszonych z ogromnymi wydawcami, jak i niezależnych twórców. Tu między innymi Sony, EA, czy też THQ Nordic, o którym wspominaliśmy przy okazji ich dwóch tajemniczych projektów. Wśród topowych wystawców odnajdziemy również CD Projekt Red, który jak zapewnił nie pokaże nic dotyczącego Cyberpunku 2077, acz zamierza przeprowadzić turniej Gwinta z pulą nagród $25 000.

My nie możemy się już doczekać nowych materiałów z produkcji oficjalnie zapowiedzianych, a także tych utrzymywanych w sekrecie. Podobno będzie kilka bomb wydawniczych, natenczas będących jedynie plotką przekazywaną od dziennikarza do dziennikarza. Kto wie, może i sam CDPR w ostatniej chwili zdecyduje się na specjalny pokaz Cyberpunk 2077? W końcu Gamescom to chyba najlepsze miejsce do wypuszczenia premierowego trailera.

Zaglądając na naszą stronę dowiecie się jako pierwsi o najważniejszych wiadomościach z tegorocznej imprezy. Pozostajemy w kontakcie…   

 

 

Źródło: ign.com gamescom-cologne.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię