Strona głównaWiadomościTechland uległ pokusie cyfryzacji i powołał do życia platformę Gemly

Techland uległ pokusie cyfryzacji i powołał do życia platformę Gemly

Twórcy Dying Light uruchomili własną platformę sprzedaży gier cyfrowych. W bazie produktów znajdziemy oczywiście kasowe przeboje Techlandu, ale również wydane przez ich partnerów oraz unikalne paczki z przedmiotami do gier.

Polski wydawca gier komputerowych rozszerza funkcjonowanie firmy o cyfrową platformę sprzedaży. Nowo powstałe Gemly ma pełnić rolę punktu handlowego gier Techlandu, jego biznesowych przyjaciół oraz dodatkowej zawartości, której notabene nie znajdziemy nigdzie indzie. Techland ma jeszcze inne plany w stosunku do swojego „dziecka”. W przyszłości do opcji zakupów gier elektronicznych mają dołączyć opcje społecznościowe.   

„Stworzyliśmy Gemly, by móc być bliżej naszych fanów i w jednym miejscu zebrać całą społeczność zgromadzoną wokół gier Techlandu. Jednocześnie zależy nam na zaangażowaniu naszych fanów.” – powiedział CEO Techlandu, Paweł Marchewka.

Jak niesie wieść, każdy użytkownik posiadający darmowe konto w usłudze Techlandu będzie mógł liczyć na wysoki poziom personalizacji. Mówi się o indywidualnych newsletterach i growej ofercie. Przesyłane informacje mają być dopasowane dla każdego z osobna i uwzględniać osobiste preferencje.

Za pośrednictwem Gemly będziemy mogli zaopatrzyć się w najnowsze tytuły PC, zamówić pre-order, kupić przedmioty do gier przygotowane przez Polaków oraz firmy z nimi współpracujące. Założywszy konto na Gemly możemy również liczyc na specjalnie opracowany system statystyk do gier Techlandu. Już od samego startu Techland próbuje zainteresować użytkowników do zajrzenia na stronę usługi, polecając darmowy kontent do Dying Light w postaci dodatkowego karabinu Harran Military Rifle.

  

 

Źródło: gemly.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię