Strona głównaGryGamescom: Xbox potwierdza obecność na targach

Gamescom: Xbox potwierdza obecność na targach

Tegoroczne targi gier komputerowych Gamescom w dniach 23-27 sierpnia w Niemczech zapowiadają się naprawdę interesująco. Swoją obecność na imprezie potwierdzili, chociażby przedstawiciele marki Xbox.

Targi Gamescom co roku przyciągają do Kolonii tysiące sympatyków gamingu. Nic więc dziwnego, że jest to idealna okazja dla developerów na zapowiedzenie nowych produkcji, czy też zaprezentowanie im nowych nowinek z gier nad którymi aktualnie toczą się pracę. Dosyć nieoczekiwanie obecność na Gamescom potwierdzili przedstawiciele Xboxa, którzy wydawałoby się, że wszystko to co mieli do przekazania fanom, przekazali już podczas konferencji Xbox Games Showcase.

Fani przeczuwają jednak iż obecność Xboxa na Gamescom może mieć związek ze zbliżającą się premierą gry Starfield. Być może więc developerzy przygotowali nam jakiś większy pokaz tego, czego możemy spodziewać się po samej produkcji.  Przypomnijmy iż akcja Starfield ma toczyć się we wszechświecie i ma dać nam szansę zwiedzić ponad 1000 różnych planet. Gra ma mieć ponadto bardzo rozbudowaną fabułę, co pozwoli ukończyć nam ją na wiele różnych sposobów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię