Strona głównaWiadomościGaming Society na Good Game Expo w Warszawie

Gaming Society na Good Game Expo w Warszawie

Podobnie jak w poprzednim roku, jesteśmy z Wami na warszawskich targach Good Game Expo. Nasze potężne stoisko ulokowane jest w hali E, tuż obok głównej sceny, gdzie rozgrywane są mecze esportowe. Co dla Was przyszykowaliśmy?

Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy masę atrakcji. Możecie znaleźć u nas nie tylko najlepsze komputery marki Optimus i akcesoria gamingowe Thermaltake pod marką Tt Esports, ale także sprzęt sieciowy Netgear. A to wszystko w strefie free2play, gdzie Fortnite’a, League of Legends lub Counter-Strike: Global Offensive uruchamiacie na monitorach LG z odświeżaniem 240 Hz lub w formacie ultrapanoramicznym, czyli 21:9, siedząc na wygodnych fotelach SPC Gear.

[you tube=O9UHtRftfaA]

Jednak prawdziwe hity naszego stoiska są dwa. Po pierwsze, to rewelacyjny symulator jazdy, który bardzo spodobał Wam się w poprzednim roku. Dzięki silnikom hydraulicznym macie okazję okazję poczuć się jak Sebastian Loeb lub Robert Kubica. Drugą rewelacją są jedyne na całych targach symulatory VR Virtuix Omni. To nie tylko gogle wirtualnej rzeczywistości HTC Vive w wersji Pro, ale też bieżnia, po której można swobodnie się poruszać. Uciekanie przed wirtualnymi zombie jeszcze nigdy nie było tak realistyczne.

[you tube=0YPbikhhSJE]

Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy Was i tym razem – dziękujemy odwiedzającym nas w piątek i sobotę, no i zapraszamy kolejnych Graczy :-). PS. Za rok najprawdopodobniej pojawimy się ponownie!

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię