Strona głównaWiadomościWiedźmin 1: Edycja Rozszerzona za darmo w GOG.com

Wiedźmin 1: Edycja Rozszerzona za darmo w GOG.com

Za sprawą ciekawej promocji GOG możecie po raz kolejny za darmo zapoznać się bliżej z uniwersum gier z Wiedźminem. Sklep bowiem przygotował dla Was podwójną promocję dotyczącą tego tytułu.

Po pierwsze do zgarnięcia za darmo jest pierwsza część trylogii z Geraltem. Wystarczy zalogować się na swoje konto w GOG, dodać do biblioteki karciankę Gwint: Wiedźmińska gra karciana oraz zapisać się do newslettera. Ostatni krok możecie uczynić znajdując odpowiednią opcję w ustawieniach swojego konta – link do niego znajduje się na dole strony GOG.com, w sekcji My Account i kryje pod nazwą Orders & Settings. W ten sposób przy zakupie pierwszego Wiedźmina jego cena automatycznie będzie wynosić całe zero złotych. W bonusie otrzymacie też beczkę dodatkowych gier do karcianki Gwinta.

Co ciekawe, wersja Wiedźmina, którą można otrzymać w ten sposób za darmo to nie zwykła, najbardziej “uboga” edycja, a “Edycja Rozszerzona”, uwzględniająca poprawki z 2007 roku. Zawiera ona między innymi poprawioną grafikę i bonusową zawartość, taką jak soundtrack, różnego rodzaju materiały z procesu powstawania i wiele innych.

Zarrraza, dobra ta promocja, nie?

Źródło: GOG.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię