Strona głównaWiadomościGamingowy router od TP-Link

Gamingowy router od TP-Link

TP-Link wprowadził na rynek nowy router dla graczy obsługujący streaming w 4K. Trójzakresowy Archer C5400X MU-MIMO według zapewnień producenta ma wprowadzić graczy w nową erę gamingu.

Urządzenie wspiera technologię TP-Link HomeCare zapewniającą odpowiednią ochronę sieci. Z kolei przed wirusami obroni nas Trend Micro. Jak mówi producent Archer C5400X jest najpotężniejszym routerem dla graczy, jaki obecnie znajduje się w portfolio TP-Link. Router wyposażony jest w 64-bitowy, czterordzeniowy procesor z zegarem 1,8 GHz oraz 1 GB pamięci. Urządzenie działa w trzech pasmach co zapewnia prędkość WiFi do 5400 Mb/s, dzięki wykorzystaniu pojedynczego pasma 2,4 GHz (1000 Mbps) oraz dwóch pasm 5 GHz (2167 Mbps). Uzupełnieniem jest 8 gigabitowych portów LAN oraz 1 gigabitowy port WAN.

Dynamiczna optymalizacja zapewnia priorytetowe traktowanie pakietów związanych z grami oraz streamingiem wideo. Tryb Smar Connect zapobiega zrywaniu połączeń przez WiFi dzięki dobraniu najlepszego pasama dla każdego urządzania podłączonego do sieci, równoważy tym samym ociążenie sieci i zapewnia najwyższa wydajność. Wykorzystanie MU-MIMO i Airtiame Fairness do zarządzania WiFi maksymalizuje przepustowość domowej sieci i minimalizuje opóźnienia.

W celu poprawienia wydajności Archer został wyposażony w technologię RangeBoost, która zapewnia wysoką, jakość odbioru sygnału, nawet z dużej odległości. Pozwala to na zapewnienie lepszej, jakości połączenia dla wszystkich urządzeń w domu, piwnicy i podwórku w porównaniu z tradycyjnymi routerami.

Największy problem w tym przypadku to znaleźć miejsce gdzie zmieści się router z tymi wszystkimi antenami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię