Strona głównaWiadomościPremiera serialowego Wiedźmina szybciej niż się spodziewaliśmy

Premiera serialowego Wiedźmina szybciej niż się spodziewaliśmy

Netflixowy Wiedźmin ma przed nami coraz mniej tajemnic. Nie tylko poznaliśmy odtwórcę głównej roli, ale taż bardzo przybliżoną datę premiery. Okazuje się, że Geralta z Rivii obejrzymy wcześniej niż się spodziewaliśmy.

Rzeźnika z Blaviken, jak określa się Geralta, zagra Henry Cavill. Publiczności jest on szerzej znany z roli Clarka Kenta aka Supermana w najnowszych, filmowych odsłonach komiksów DC. Jednak ocenianie go przez pryzmat nie najlepszych, superbohaterskich produkcji byłoby dla niego krzywdzące. Z dużo lepszej strony aktor pokazał się między innymi w filmie Kryptonim U.N.C.L.E. oraz Mission Impossible Fallout. Ale nie o tym miałem pisać.

Właśnie poznaliśmy przybliżoną datę premiery serialu Wiedźmin w wersji Netflixa. Nie liczcie jednak na miesiąc lub nawet dzień, w którym trafi on do serwisu streamingowego. Na razie dowiedzieliśmy się, że premiera jest planowana w 2019 roku, co już jest sporym zaskoczeniem. Wcześniej mówiło się raczej o 2020 roku. Informacja ta wyszła bezpośrednio od Lauren S. Hissrich, która jest odpowiedzialna za serial.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię