Strona główna Wiadomości Premiera serialowego Wiedźmina szybciej niż się spodziewaliśmy

Premiera serialowego Wiedźmina szybciej niż się spodziewaliśmy

- Reklama -

Netflixowy Wiedźmin ma przed nami coraz mniej tajemnic. Nie tylko poznaliśmy odtwórcę głównej roli, ale taż bardzo przybliżoną datę premiery. Okazuje się, że Geralta z Rivii obejrzymy wcześniej niż się spodziewaliśmy.

Rzeźnika z Blaviken, jak określa się Geralta, zagra Henry Cavill. Publiczności jest on szerzej znany z roli Clarka Kenta aka Supermana w najnowszych, filmowych odsłonach komiksów DC. Jednak ocenianie go przez pryzmat nie najlepszych, superbohaterskich produkcji byłoby dla niego krzywdzące. Z dużo lepszej strony aktor pokazał się między innymi w filmie Kryptonim U.N.C.L.E. oraz Mission Impossible Fallout. Ale nie o tym miałem pisać.

Właśnie poznaliśmy przybliżoną datę premiery serialu Wiedźmin w wersji Netflixa. Nie liczcie jednak na miesiąc lub nawet dzień, w którym trafi on do serwisu streamingowego. Na razie dowiedzieliśmy się, że premiera jest planowana w 2019 roku, co już jest sporym zaskoczeniem. Wcześniej mówiło się raczej o 2020 roku. Informacja ta wyszła bezpośrednio od Lauren S. Hissrich, która jest odpowiedzialna za serial.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE