Strona głównaWiadomościGamingSociety.pl na targach Good Game Warsaw

GamingSociety.pl na targach Good Game Warsaw

Dzisiaj rozpoczęły się targi Good Game Warsaw. Dla odwiedzających to mnóstwo dobrej zabawy, a dla redakcji GamingSociety.pl to całe mnóstwo pracy. To dlatego, że możecie odwiedzić nas na naszym stoisku, gdzie przygotowaliśmy masę atrakcji.

Nasze stoisko znajdziecie na hali C, tuż obok G2A.com, które jest jednym z naszych partnerów. Przygotowaliśmy dla Was bardzo dużo atrkacji, w tym masę konkursów z fajnymi nagordami. W ciągu całego dnia przygotowaliśmy 5 sesji turniejowych na zaawansowanym symulatorze samochodowym. Osoba z najlepszym wynikiem w danej sesji otrzymuje nagrodę. Najszybszy gracz całego dnia dostanie od nas jeszcze lepsze upominki. A ten, komu uda się wykręcić najlepszy rezultat całych targów dostanie przezroczystą klawiaturę mechaniczną marki Cooler Master, które nie da się kupić w Polsce. Jej warto to w przeliczeniu około 1000 zł.

 

Ale to oczywiście nie wszystko. Przygotowaliśmy takżę stanowiska z naprawdę wyjątkowymi komputerami. Procesory Core i7 i Core i5, karty graficzne Nvidia GeForce GTX 1080, monitory 240 Hz i chłodzenie cieczą to tylko skrawek tego, co możecie zobaczyć na stoisku GamingSociety.pl na targach Good Game Warsaw. Do tego możecie u nas nabyć bardzo fajne i przede wszystkim atrakcyjne cenowo klawiatury (w tym mechanika za 150 zł), słuchawki, myszki i podkładki. Mamy między innymi urządzenia duńskiej firmy Sandberg, która stawia przede wszystkim na wysoką jakość.

Zapraszamy Was każdego dnia. Codziennie przygotowaliśmy dla Was innego nagrody i atrakcje. Wpadnijcie nas odwiedzić!

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię