Strona głównaWiadomościBardzo tanie klawiatury mechaniczne RGB marki Sharkoon

Bardzo tanie klawiatury mechaniczne RGB marki Sharkoon

Klawiatury mechniczne z podświetleniem RGB są za drogie? Sharkoon ma na to sposób. W ofercie firmy pojawiły się dwie nowe klawiatury, które mają być znacznie tańsze od konkurencyjnych modeli.

Klawiatury mechaniczne nie są tanie. To fakt, z którym trudno trudno dyskutować. Jeśli dodatkowo chcemy kupić model z podświetleniem RGB, czyli z możliwością wyboru koloru, to trzeba się liczyć z kosztem o 100-200 większym. Zazwyczaj to wydatek rzędu co najmniej 500-600 zł. Firma Sharkoon postanowiła temu zaradzić i wprowadziła do swojej oferty tańsze modele.

Nowe klawiatury mechaniczne Sharkoon SGK2 i SGK3 będą wyposażone w podświetlnie RGB. Jednocześnie nie będą to modele specjalnie drogie. Mają kosztować odpowiednio 49 i 69 dolarów. To mniej więcej 200 oraz 300 zł, więc ceny bardzo atrakcyjne jak na modele RGB. Obie są wyposażone w bardzo przyzwoite przełączniki mechaniczne marki Kailh, więc  ten element nie należy się martwić.

Jednak na tym nowości Sharkoona się nie kończą. Firma zaprezentowała również tanią myszkę dla graczy Sjarkforce Pro z sensorem optycznym Pixart 3307. Pozwoli on na ustawienie DPI w zakresie od 400 do 3200. Oczywiście nie zabraknie również podświetlenia diodami LED. Cena? Zaledwie 19 dolarów, czyli niecałe 100 zł.

Źródło: Hexus.net

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię