Strona głównaGryAktualnościPowstaje następna część Garfield Kart, czyli wyścigów z pożeraczem lasagne

Powstaje następna część Garfield Kart, czyli wyścigów z pożeraczem lasagne

Jeszcze w tym roku zadebiutuje nowa odsłona gry Garfield Kart. Już sam tytuł powinien Wam powiedzieć, o jaką produkcję chodzi. Jeśli do głowy przyszłym Wam wyścigi z rudym kotem i jego kompanami, to macie rację.

Produkcja została zapowiedziana przez Microids oraz Artefacts Studios. Garfield Kart: Furiuos Racing to kontynuacja gry z 2013 roku. Po raz kolejny będziemy mogli ścigać się postaciami znanymi ze świata komiksów i kreskówki. Będą to wyścigi na wzór Mario Kart oraz Crash Team Racing.

Garfield Kart: Furious Racing

Twórcy zapowiedzieli, że w grze pojawi się 8 znanych postaci ze świata Garfielda oraz 16 różnych tras, które mają być inspirowane otoczeniem rudego miłośnika lasagne. Nie zabraknie też wzmocnień i broni, które mają dodać trochę pikanterii do rywalizacji. Ciekawie zapowiada się także możliwość dostosowania pojazdów z wykorzystaniem różnych akcesoriów.

Garfield Kart: Furious Racing

– Wybierz swoją postać i gokarta w oparciu o ich charakterystykę i styl jazdy. Wystartuj jako pierwszy i kontroluj poślizgi, aby wyprzedzić przeciwników. Użyj szalonych przedmiotów bonusowych, takich jak poduszka lub magiczna różdżka, aby uzyskać przewagę i przejechać linię mety jako pierwszy. Jesteś leniwy jak Garfield? Przejdź na skróty, aby wyprzedzić innych zawodników dzięki Sprężynie! – brzmi opis na Steamie.

Zobacz: Karta Pokemon warta 60 tys. dolarów została „zgubiona” przez pocztę

W Garfield Kart: Furious Racing dostępne będą trzy podstawowe tryby rozgrywki – Grand Prix, Single race oraz Time Trial. W grę da się grać w trybie wieloosobowym – lokalnie, na podzielony ekranie (maksymalnie 4 graczy) oraz przez Internet (8 graczy). Produkcja zadebiutuje na Steamie, PS4, XOne oraz Switchu 7 listopada tego roku.

Garfield Kart: Furious Racing

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię